Chodnik pri ramene Rusovska cesta - Namestie hraniciarov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Mary 17. marca 2015

Takto vyzera opraveny chodnik. Predtym tam boli dosky a teraz je tam kopa strku. Neda sa tam riadne kracat, zabaraju sa nohy, ked nemate hrubu podrazku - citite kazdy kamienok. O znicenych opatkoch ani nehovorim. Matky s kocikmi maju zadara posilku. Ozaj je to konecny stav? Mam pocit, ze som videla, ze k stavbe skladaju zamkovu dlazbu...

18. marec 2015

Jaro

A co tie poskodene zvodidla? Tam sa moze chodec, alebo cyklista pekne napichnut.
18. marec 2015

Ignac

Uz dlho som chcel dat tento podnet len som bol lenivy, dakujem.
18. marec 2015

kvakinko

mestska cast sa moze hanbit za tie docasne a nedokoncene riesenia, ktore tu prezentuje.
19. marec 2015

mravec

otázka pre mestskú časť Petržalka : čo takto vyliať tento prechod komplet asfaltom , aby sa mamičky s deťmi a cyklisti pravidelne nezabárali do štrku ? Žijeme predsa v 21 storočí , myslím si , že by to viacerí uvítali . Len mi prosím nepovedzte , že nie je dostatok peňazí alebo že to ten chodník vzhľadom nato , že je nad ramenom neunesie .
Za všetkých pravidelne chodiacich Vám ďakujeme .
19. marec 2015

Laco

takato ignoracia aka je tu teraz, tu este predtym nebola.Vid tento chodnik, po neskolaudovanu elektricku do dubravky po safko .... neskutocna drzost, ale panicka exstarosta z Karlovej Vsi si este poziada o vyplatenie dovolenky pred 7 rokov, ludia sa uz nacisto zblaznili
23. marec 2015

Petra

to je otrasné, hlavne, že pan starosta, ma znova teplý flek na 4 roky... predtým tam bol pekný drevený most.
Tak isto rekonštrukcia námestia hraničiarov- termín ukončenia 12/2014... dnes je skoro 04/2015 a námestie je rozbombardované a nič sa tam nedeje...
plaváreň- termin dokončenia 04/2015-- realne to vidím na minimalne ešte pol roka...
Pán starosta to bolo sľubov, ako obvykle....
27. marec 2015

Mary

Dnes som tade isla, je tam dany jemnejsi strk, asi valcovany. Ale aj tak sa to bude sypat do ramena, ten asfalt by bol asi najlepsi...
27. marec 2015

Mary

Troska lepsie, ale nenajde sa 100% dobre riesenie???
04. apríl 2015

Michal Bordáč

Toto sa bude riešiť až keď budú robiť pokračovanie električky na koniec petržalky. Do vtedy môžeme byť radi že to máme aspoň takto.
16. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník bol upravený. Váš podnet prišiel v medziobdobí medzi dvoma úpravami. Konečné 100% riešenie bude po dobudovaní električkovej trate a príslušného okolia, kedy sa bude upravovať aj trasa chodníkov.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
24. október 2015

Jaroslav

súhlas, je to oveľa lepšie ako tie prehnité dosky. podľa mňa je podnet vyriešený.
19. január 2016

Ignác gwsssc

V rieseni 10 mesiacov?
19. máj 2019

Tomáš

Rusovská cesta-chodník-chýbajúci

Bolo by možné doplniť tento chýbajúci chodník medzi popri Rusovskej ceste v smere na Námestie hraničiarov. Aktuálne je to pre chodca viac ako neprijateľná voľba a alternatíva prechodu neexistuje.
Ďakujem
13. marec 2020

Matus

Rusovská cesta-chodník-výtlk

Strkovy chodnik cez chorvatske rameno - rozpadnuty. Drevenne zabradlie okolo chodnika sa uz hybe a je nebezpecne.
15. júl 2020

Jana

Rusovská cesta-chodník-chýbajúci

Frekventovany chodnik pre chodcov, cyklochodnik pre cyklistov, korculiarov. Roky v nevyhovujucom stave, bez asfaltu/spevnenia. Po dazdi je po nom prejst uplna katastrofa. Osobne som si ho "uzila" s kocikom, aktualne na odrazadlach, kolobezkach s malymi detmi. Aj s urazmi. V bli zkosti nie je alternativa, ako ho obist.
04. september 2020

Lucia Szabova

Rusovská cesta-chodník-bariérový

Staci, ked trochu poprsi a na chodniku nad Chorvatskym ramenom vznikaju naozaj velke mlaky. Na fotke je to este ta lepsia verzia. Zazivam tu naozaj neuveritelne mlaky. Prejst tade s kocikom, vozikom, s barlami je naozaj problem. Stacilo by to nejak zarovnat viac.
02. november 2020

Radoslav Guniš

Rusovská cesta-chodník-chýbajúci

V uvedenom úseku 'ponad' rusovské rameno chýba riadny chodník, s bicyklom alebo kočíkom je to dosť nepríjemné, hlavne keď všade naokolo sú krásne asfaltové chodníky
12. február 2021

David

V noci a za dažda nepriechodné, máme chodiť po ceste? alebo to preplávať? prosím spravte s tým niečo. ďakujem.
15. február 2021

David

Rusovská cesta-chodník-chýbajúci

Chodník je dlhodobo v zlom stave. Za dažďa je nepriechodný, ak nechcete vytopiť topánky musíte prejsť po zábradlí alebo ceste! Pre cyklistov nebezpečný, akurát na prechode na betón rozseknete plášť.
15. február 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania