Vrak na parkovisku Gessayova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 07. mája 2012

Na parkovisku na Gessayovej ulici parkuje dlhodobo na strede vrak renault 19. Nepohol sa minimalne od jesene, nema platnu STK ani EK. Je uz poskudeny- prazdne gumy, polamane stiarace, odkopnute zrkadlo a uz par dni aj rozbite okno.

25. máj 2012

Anonymný užívateľ

Vozidlo uz zmizlo. Takze problem je vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania