Nelegálna skládka odpadu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený

cierna skladka medzi bytovymi domami Studenohorska 65_67 a 69_71

23. marec 2015

Natalia Václavová

skladku dnes odpratala upratovacia cata

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania