Nelegálna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Karol 23. marca 2015

nelegálna skládka odpadu pod Prístavným mostom

26. marec 2015

KubaLover

Presne toto som chcel nahlasit. Aj vsade okolo tych dlhych garazi pod pristavnym mostom je kopa ilegalnych skladok odpadu, stare matrace, jednoducho svinstvo tam je a vyzera to dost nechutne vzhladom na to ze je na to vyhlad rovno z medzinarodneho cestneho koridoru
03. apríl 2015

Xena

co na to samosptava?
09. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Po preverení majetkoprávnych vzťahov pozemku upozorníme vlastníka, aby zabezpečil nápravu.

kancelária starostu
23. september 2019

Peter Oravec

Magistrát štyri roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie p. Vallovi.
23. september 2019

Peter Oravec

Magistrát štyri roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie p. Vallovi.
25. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. september 2019

Peter Oravec

A tým to pre vás skončilo.
Nikto sa tým nezaoberá. Už roky.
31. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedenú lokalitu pôjdeme preveriť. Ak sa tam bude nachádzať odpad, pri odstraňovaní budeme postupovať v súlade so zákonom odpadoch.

Oddelenie životného prostredia
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania