Smeti za domom na Bakošovej 1

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Neriešený
meno
Hayduke 28. marca 2015

Za stojníkmi za obchodným domom Lamač je strašný bordel.

27. marec 2017

Tinka

Smetisko s potkanmi

Dobrý deň,

prosím o odstránenie katastrofálneho bordelu, ktorý sa nachádza v okolí bývalého obchodného domu tzv. "Traslák" (resp. zozadu novostavby Bakošova 1-3). Z kríkov vyskakujú potkany veľké ako mačky, a to len pár metrov od chodníka. V minulosti už bol na tejto stránke podnet na túto lokalitu, ale bez odozvy. Dúfam, že sa konečne postaráte o nápravu. Kto je vlastne vlastníkom tohto pozemku?
27. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujem za podnet.

MČ Bratislava - Lamač vyzve vlastníka pozemku na vykonanie nápravy.

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač
04. apríl 2018

Jan S.

Dobry den, Ziadna naprava sa neudiala smeti su este vacsie
05. február 2019

Hayduke

Hoci to tam minulý rok asi 3x krát upratovali dobrovoľníci, stále tam ostala polka bordelu. Miestny úrad vraj opakovane kontaktuje majiteľa. Prečo ignorancia a arogancia nie je riešená pokutami?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania