Chýbajúce poklopy na Račianskej ul. pred Europenziou

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Gejza 04. apríla 2015

Viac ako 2 roky chýbajú poklopy nad šachtami na chodníku na Račianskej ul. pred Europenziou. Miesto je nebezpečné, hlavne vo večerných hodinách, stalo sa tu už niekoľko vážnych úrazov, samospráva, resp. Miestny úrad Bratislava-Nové mesto problém nerieši aj napriek urgenciám občanov!

11. apríl 2015

Matej Šebej

Už veľmi dlho chýbajú poklopy na kanáloch na Račianskej ulici, oproti vyústeniu Kominárskej ulice, pred budovou Slovenskej sporiteľne a Europenzie. Už boli podané podnety aj na tejto stránke a stále sa nič nerieši. Čaká sa vari, kým niekto padne do kanála? Alebo sa všetko rieši iba cez volebný rok?
13. apríl 2015

Gejza

Ďakujem za doplnenie. S tým volebným rokom máte pravdu, starosta koncertuje a ĽUDIA SA môžu aj dolámať!
05. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za podnet. Dnes bol poklop opravený a doplnený.

Jana Plevová
31. júl 2015

Michal Ulica

Zial chybajuce poklopy boli 2. Zatial ste doplnili po roku jeden. Prosim dopnite aj ten druhy pred Sporitelnou? Vid foto...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania