Výtlky na ulici Československých tankistov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 04. apríla 2015

Na tejto frekventovanej ulici, pred domom číslo 190, sú výtlky ako vaňa.
Dokedy ešte?

25. apríl 2015

Anonymný užívateľ

Dnes som tadiaľ prechádzal.
Obidva výtlky sú odstránené.
Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania