Záporožská - zabudnutá drevená ohrádka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Michal Stankoviansky 25. marca 2023

Zabudnutá drevená ohrádka na vyhodené vianočné stromčeky. Prosím o odstránenie. Ďakujem.

25. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a upozornenie, o odvoz ohrádky sme požiadali spoločnosť OLO.
Kto? OLO
Kedy? marec 2023

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
27. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe informácie od pracovníčky spoločnosti OLO, váš podnet v rámci spoločnosti zaevidovali a postúpili na vybavenie kompetentným pracovníkom závodu Odvoz odpadu a Komunálneho podniku mesta Bratislava. Odstránenie ohrádky prebehne v najbližšom možnom termíne.

Ohrádky sa demontovali do 10. týždňa, avšak mohlo sa stať, že sa na niektorú z ohrádok zabudlo. Aj v mene kolegov a kolegýň z OLO sa ospravedlňujeme za spôsobený diskomfort.
Kto? OLO
Kedy? marec 2023

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
30. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ohrádka bola v apríli odstránená pracovníkmi OLO.
Kto? OLO
Kedy? apríl 2023

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania