Ohnutá značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Niekto ohol značku označujúcu priechod pre chodcov, asi cúvajúce auto, lebo tu chýbajú 2 kolíky

08. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetnú dopravnú značku opravuje referát dopravy kvôli nedisciplinovaným vodičom pravidelne každé 2 - 3 týždne.
Požiadavka na opravu im bola znovu zaslaná.



Pavel Vrabec

referát verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
09. apríl 2015

Ignác

Skuste zaslat aj poziadavku na mestsku policiu ktoru platite z nasich dani nech tam daju par pokut a bude hotovo, nebudete to musiet (znova z nasich dani) opravovat kazde dva tyzdne.
09. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka je opravená.

Pavel Vrabec
oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania