Vyznačenie šikmých parkovacích miest

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený

Vodiči nerozmýšľajú a preto parkujú vo dvoch radoch. Tým zničilu žltú vodiacu zábranu medzi električkovou tratou a parkoviskom, lebo to je jediný spôsob ako výsť z miesta. Mestská časť alebo magistrát by tu mohol vyznačiť śikmé parkovacie boxy. Kapacita parkoviska by zostala zachovaná a ľudia by sa naučili, že "double-parking" je zlý.

13. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za upozornenie, ktoré sa týka nejasného parkovania na Vazovovej ulici. V súčasnosti sa s týmto problémom zaoberajú príslušné oddelenia Magistrátu hl. mesta. O výsledku Vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
23. december 2015

Netro

po pol roku sa stale parkuje ako u debilov, magistrat zda saa ze nebol schopny pripravit plan organizacie dopravy s 10timi ciarami (rozumej parkovacimi miestami)
06. apríl 2021

Martin Uváček

Podnet nebol dodnes vyriešený. Treba ho preposlať na magistrát.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania