Opustené auto bez platných TK a EK KOPRIVNICKÁ - Plachého

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
MARTIAN vola zem 06. apríla 2015

X mesiacov opustene auto , ktore prekaza pri vyjazde z Placheho na Koprivnicku, ma neplatne TK a EK, plus vyteka olej atd.. ocakavame aj inu nutnost pre zlikvidovanie pripadne okamzite pokutovanie?

07. apríl 2015

Martin

Tento Renault s odrazeným spätným zrkadlom tu stojí minimálne od júna 2014! Prikladám foto z maps.google.
07. apríl 2015

kris

pozdravujem, martina.. ja to auto riesim aj v iných podnetoch. aj volam 159 a nikto nic. takze kedze su neplatne EK a STK tak snad bude uz vyriesene..
07. apríl 2015

Martin

Na tejto križovatke by mali na náprotivnej strane umiestniť značku zákazu zastavenia, alebo namalovať žltú čiaru V12b.
16. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade automobilu bola vykonaná obhliadka na zistenie skutkového stavu.
Momentálne prebieha lustrácia majiteľa automobilu políciou SR. Po zistení majiteľa mu bude zaslaná výzva na obnovu STK a EK v lehote 15 dní. V prípade nedodržania výzvy celý spis odstúpime na Okresný úrad - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na vyradenie.

Mgr. Katarína Skačanová
Mestská časť Bratislava-Dúbravka
Referát ŽP
16. apríl 2015

P.S.

Vážená Mgr. Katarína Skačanová, a keď bude konečne preč ten Renault, tak tam dajte namaľovať tu žltú čiaru.
Vopred ďakujeme.
20. máj 2015

Mgr. Skačanová

Dobrý deň,
dňa 19.5.2015 som vykonala obhliadku, pri ktorej bolo zistené, že automobil nemá EVČ. Mestská časť vyvesí výzvu na úradnú tabuľu, na automobil a na webovú stránku www.dubravka.sk, ak majiteľ automobilu svoje vozidlo neodstráni v lehote 15 dní od vyvesenia, Mestská časť pristúpi k jeho odtiahnutiu spoločnosťou Auto-AZ do Zohora.

Mgr. Katarína Skačanová
Referát ŽP
Mestská časť Bratislava-Dúbravka
09. jún 2015

U NAS TAKA OBYCAJ

uzasne auto je prec. dufam ze aj nasledne bude oznacenie zakazu parkovania.. zltou ciarovu...
09. jún 2015

U NAS TAKA OBYCAJ

uzasne auto je prec. dufam ze aj nasledne bude oznacenie zakazu parkovania.. zltou ciarovu...
09. jún 2015

U NAS TAKA OBYCAJ

dalej upozornujem
nedaleko na Vendelínskej ulici je pri rodinnom dome zaparkovany KARAVAN, z vypustenými gumamy , situaciu vyjazdu z vedlajse ulice komplikuje svojim drzim statim, caka sa na TRAGEDIU?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania