Obrovské výtlky - urýchlene riešiť

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Jano Ďurinda 07. apríla 2015

Dobrý deň,
Rovnako ako pred 2 rokmi by som Vás rád požiadal o opravu obrovských výtlkov na ulici Cesta na Kamzík v dolnej časti.

Jedná sa o 2 výtlky. Horný výtlk je tak hlboký a veľký, že môže dôjsť k poškodeniu nápravy. Spodný výtlk je trošku menší.

Poprosil by som o okamžitú opravu danej cesty, keďže horný výtlk sa nachádza na takom mieste, ktoré sa len veľmi ťažko obchádza.

Ďakujem veľmi pekne.

19. máj 2015

Jano Ďurinda

Dobrý deň,

Po mesiaci a pol sa vôbec nič neudialo.

Nedostali sme ani žiadnu spätnú väzbu o riešení podnetu a dátumu vyhotovenia.

Poprosil by som o promptné riešenie daného podnetu!.

Ďakujem
23. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa informácií z Oddelenie výstavby a investícií - správa komunikácií sú obidva výtlky opravené.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania