Výtlk na Tománkovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Lukas 07. apríla 2015

Prosím o opravenie výtlku na Tománkovej ulici (približne pred cukrárňou).

08. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujem za Váš podnet.

Aktuálne prebieha oprava povrchu vozoviek podľa časového plánu a lokalít v prílohe zmluvy. http://www.karlovaves.sk/sites/default/files/zaznam/ZML_oprava_zivicnych_krytov_vozoviek_0.pdf

Zároveň ale MČ zbiera podnety aj na ďalšie opravy cez emailovú adresu [email protected], kde bol váš podnet preposlaný.

Podnety na opravy, budú opravované podľa závažnosti a finančných možností.


S pozdravom,
Mgr. Monika Bandúrová
17. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

V priebehu týždňa bude výtlk odstránený.

S pozdravom,

Viliam Čulman
Stavby a montáže s.r.o.
Dodávateľ MU KV
30. apríl 2015

Michal Molčányi

Výtlk je opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania