Chýbajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
ja 11. apríla 2015

Chýba chodník v parku na Račianskom mýte od ulice J. Cígera Hronského k zástavkám MHD (k red cafe). Veľa ludí chodí touto vyšliapanou cestičkou, čo nasvedčuje aj priložená fotka (ešte sa vyšliapané miesto aj rozvetvuje). Žiadam o vydláždenie tohoto miesta a tým uľahčenie pohybu chodcov počas daždivých dní. Za vyriešenie ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania