Obnova priechodu pre chodcov Farského ulica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Fero 10. apríla 2015

Prosím o obnovu priechodu pre chodcov na Farského ulici, nakoľko sa kvôli parkujúcim autám stáva neviditeľný.

22. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Po vykonanej obhliadke priechodu pre chodcov na Farského ul. oznamujeme, že uvedený priechod pre chodcov neevidujeme v zozname mestskej časti, preto na ňom nie je vykonávaná údržba. V minulosti bol pravdepodobne vyznačený bez súhlasu príslušných orgánov. Momentálne priechod ani nespĺňa požadované parametre a jeho vyznačenie nie je možné. Z toho dôvodu požiadame o posúdenie vhodnosti a potrebnosti uvedeného priechodu.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania