Betliarska - neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Antoan 08. mája 2023

Smeti ,plasty ,stoličky a iný odpad za ihriskom vedľa predajne LIDL medzi stromami.

08. máj 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
12. máj 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme, že ste nám tento podnet nahlásili. O postupe kolegýň a kolegov v jeho riešení Vás budeme informovať. Prosíme Vás o trpezlivosť.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. máj 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko boli na uvedenom mieste na Betliarskej ulici prítomné striekačky a pomôcky na aplikáciu drog, bol tento podnet preposlaný na riešenie kolegyniam a kolegom z Mestského terénneho tímu. Prosíme o trpezlivosť.

S pozdravom,
Kto? Mestský terénny tím
Kedy? 2023

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
27. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia z Mestského terénneho tímu spolu s kolegami z Oddelenia životného prostredia lokalitu opakovane navštívili a v dnešnej dobe sa skládka na danom mieste nenachádza.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie životného prostredia + Mestský terénny tím
Kedy? 08.06.2023

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania