Znicena zelen a chodnik pred cintorinom

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ružinov - Prievoz 17. apríla 2015

Myslím, ze fotka hovori o znicenej zeleni a chodnika dost.

23. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Vykonáme obhliadku a v súčinnosti so správcom cintorína dohodneme ďalší postup riešenia úpravy plochy.

kancelária starostu
02. jún 2015

Ružinov - Prievoz

MU aky je dalsi postup riesenia plochy??
17. jún 2015

Ružinov - Prievoz

Je fajn, že marianum zrekonštruovalo svoj areál cintorínu za 70000 €, ale okolie už zjavne nikoho nezaujíma lebo to už je za plotom a o to nech sa postará niekto iný...kebyže aspoň ten rozbitý chodník sa opraví aby sa dalo tade normálne chodiť potom by si to ľudia neskracovali cez ten zbytok zelene...Poprosím o preposlanie na MÚ.
01. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
správca cintorína sa prikláňa k vybudovaniu parkovacích miest na miesto zelenej plochy pred vstupom do cintorína vzhľadom na nedostatok parkovacích miest a skutočnosť, že na predmetnom mieste parkujú aj obyvatelia priľahlých rodinných domov. Túto stavbu majú v pláne realizovať spolu s vybudovaním ďalších parkovacích miest pri ceste Stachanovská.

kancelária starostu
06. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
správca cintorína sa prikláňa k vybudovaniu parkovacích miest na miesto zelenej plochy pred vstupom do cintorína vzhľadom na nedostatok parkovacích miest a skutočnosť, že na predmetnom mieste parkujú aj obyvatelia priľahlých rodinných domov. Túto stavbu majú v pláne realizovať spolu s vybudovaním ďalších parkovacích miest pri ceste Stachanovská. Práce by mali byť hotové približne v druhej polovici tohto roka.





kancelária starsotu
11. júl 2015

Ružinov - Prievoz

Dobry den,
Chapem, ze z hladiaka financii a udrzby je jednoduchsie to vyasfaltovat,vybetonovat atd., ale z hladiska ludskeho a zanechania kuska zelene bolo by mozne tam osadit zatravnovacie dlazdice? Cim by pribudlo parkovacie miesto a bola aj zachovana zelen.
Dakujem za odpoved
03. júl 2016

Ružinov - Prievoz

Chodník z Kľukatej opravený,zo stachanovskej čiastočne a co bude stym pred cintorínom?
15. september 2016

Ružinov - Prievoz

Stav po 1,5roku. Žiadna zmena. Hlavná vec že predchádzajúca odpoveď od MU bola, že práce budú hotové v 2polovici roku 2015.
18. október 2016

Ružinov - Prievoz

Stále nič žiadne riešenie
09. november 2016

Ružinov - Prievoz

Dobry den,
Prečo MÚ nereaguje a nerieši túto situáciu? Dokedy a hlavne načo sa čaká?
23. november 2016

Ružinov - Prievoz

Bez odpovede bez riešenia
11. december 2016

Ružinov - Prievoz

Je super, že v cintoríne je nový chodník aj nový dom smútku ale čo z toho keď vstup je katastrofalny.
20. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za podnet. Zničený chodník a zeleň pred cintorínom na Kaštieľskej sa nachádza na pozemku parc.č. 3144/1 v k.ú,. ktorý je v priamej správe Hl. mesta SR a podnet im odstupujeme na priame vybavenie.


kancelária starostu
02. február 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. Kontaktovali sme správcu cintorína, ktorý nás informoval, že požiada hlavné mesto o zverenie uvedeného pozemku. Následne by vypracovali architektonickú štúdiu projektu na tomto pozemku a vybudovali parkovacie státie určené pre návštevníkov cintorína.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
12. september 2017

Ružinov - Prievoz

Požiadal už správca cintorína na zverenie pozemku? Bo to vyzerá stále horšie a horsie
18. december 2017

Katarina Cipakova

Dakujem za upozornenie, ze tento podnet sa tu uz nachadza. Bohuzial, mam pocit, ze je to horuci zemiak, ktory si tu budu pohadzovat a kaslat zvysoka na to.
19. december 2017

Katarina Cipakova

Stav betónového povrchu pred cintorínom

Pred cintorinom sa nachadza betonova plocha pre parkujuce auta navstevnikov ci torinu. Na fotkach vidiet, v akom biednom stave je nielen tento beton, ale ze tam chyba prirodzene napojenie chodnika z vedlajsej ulice. Vyslapane cesty v tom zbytku travnatej plochy doslova kricia o pekny chodnik a znovupolozenie asfaltu / betonu.
27. marec 2018

Ružinov - Prievoz

Budú tomu 4 roky od zverejnenia podnetu a nič sa stým nedeje. Prosím o opätovné zaslanie zodpovednej samospráve.
Dakujem
19. apríl 2018

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na preverenia stavu ohľadne prípravy architektonickej štúdie projektu na predmetnom pozemku.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. august 2018

Ružinov - Prievoz

Chodník by mal magistrat opraviť v roku 2019 viď príloha
15. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Kedy presne v tomto roku plánuje magistrát túto opravu?
17. máj 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň admin,,
Prosím o preposlanie na magistrát ako to bude s opravou daného chodníka.
Ďakujem
20. máj 2019

Odkaz pre starostu

Podnet bol preposlaný magistrátu so žiadosťou o aktualizáciu.

Petra Kňazeová
admin pre Ružinov
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2019

Ružinov - Prievoz

Prosím o opätovné preposlanie na magistrát ktorý uviedol v liste, že oprava daného chodníka sa uskutoční v tomto roku t.j.2019 zatiaľ tomu nič nenasvedčuje bude teda oprava daného chodníka realizovaná tento rok?

Ďakujem admin za opätovné preposlanie.
09. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali kompetentné oddelenie a o výsledku vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania