Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zapchatý kanál - Nám. SNP

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Karol Bujaček, 17. apríla 2015

Zapchatý kanál na Námestí SNP pri manderláku.

18. apríl 2015

vigašová

Tak isto je už dlhší čas zapchatý kanál aj na Myjavskej ulici pred domom č. 4.
Napriek tomu, že som to pred polrokom ohlásila, nič sa neurobilo.
04. jún 2015

Karol Bujaček

Nič. Neriešené. Správca komunikácií pravidelne zanedbáva starostlivosť o kanalizačné vpusty. Keď prídu letné búrky a poriadne dažde, tak zase budú plakať, že niekde niečo zatopilo.
10. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie.V letných mesiacoch sa uskutoční náprava.

Oddelenie marketingu a komunikácie
12. február 2018

Martin U

kanál bol vyčistený
13. február 2018

Anonymný užívateľ

Na OPS je množstvo podnetov týkajúcich sa upchatých kanálov. Aj opakovane upchatých. To naozaj treba stále fotiť a dávať podnety, aby boli vyčistené ? Čistia sa vôbec pravidelne ? Ako často ?
14. február 2018

Martin U

Nečistia, a keď, veľmi nepravidelne. Až keď sa nato upozorní.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.