Mlynské Nivy-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Martin Šimun 21. mája 2023

Priechod pre chodcov od baru Konik - semafor na jednej strane ujazuje červenú (vidia auta odbocujuce vpravo smer Eurovea) no ľuďom ktorí stoja na stredovom mostiku ukazuje (spravne) zelenu.

22. máj 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
22. máj 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet, za ktorého nahlásenie ďakujeme, sme už preposlali kolegyniam a kolegom z príslušnému útvaru, ktorí sa budú snažiť vyriešiť ho v čo najkratšom čase. O ich postupe Vás budeme informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? Týždeň

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. máj 2023

Filip

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/119837/mlynske-nivy-semafor-zle-nastaveny

Tu mate vysvetlené prečo to tak je . Semafor je nastaveny spravne .
29. máj 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia po preverení konštatujú, že nastavenie chodeckého semafora je v poriadku. Uvedené riešenie prešlo schválením aj zo strany Polície SR. Prosíme preto administrátora o uzavretie podnetu.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
15. február 2024

Mirka

Karadžičova-semafor-zle nastavený

Semafor na Karadzico ej je zle nastaveny na jednej strane je cervena a na druhej zelena, vodic auta ktory siel z mlynskych niv na Karadzicovu nas skoro zrazil
15. február 2024

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Administrátor Bratislava-Staré Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania