Smetníky, neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Vojtech Marek 21. apríla 2015

Už viacej týždňov (cca 5-7) pozorujeme trend nevynášania smetníkov na ulici Panenská ale aj Konventná. Napríklad tento smetník bol nafotený 21.4.2015 čas 07:40 s tým, že takto to vyzerá už od Soboty 18.4.2015. Ulice sú dosť frekventované ako vzhľadom na turistov tak aj nedeľné návštevy bohoslužieb. Toto smetie sa potom roznáša po ulici, autá cez to jazdia, vietor rozfúka.

22. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na neporiadok sme upozornili v pondelok 20.4.2015, včera 21.4.2015 bola vykonaná náprava - vyprázdnený kôš, pozametaný chodník, doplnené sáčky do koša na psie exkrementy.

Pavel Vrabec
referát verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania