Blokovanie chodníka reklamou

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

prosim o odstranenie reklamy ktora blokuje chodcov.smer na euroveu od malej sceny

27. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. V danej veci už magistrát koná a uskutoční nápravu.

Oddelenie komunikácie a magistrátu
29. apríl 2015

František

Vďaka magistrátu za vypovedanie zmluvy na reklamné trojnožky.
Do akého termínu teraz možno očakávať skutočné odstránenie týchto prekážok z našich ulíc?
19. máj 2015

Jozo

trojnozka tam stale je

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania