Opäť vizuálny smog v lesoparku - Cesta na Kamzík

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Michal 24. apríla 2015

Na Kamziku pribudli na zabradli 2 taketo reklamne tabule... je to legalne? Vizualny smog do lesoparku naozaj nepatri...

Prosim o odstranenie. Vdaka.

29. apríl 2015

MLB

Ďakujeme za Váš podnet. Reklamné tabule boli umiestnené v lesoparku nelegálne a sú už odstránené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania