Bodrocká 17-21-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

Dobrý deň,

vo všeobecnom záujme okolia by sme radi požiadali o urgentné riešenie stavu trávnatého porastu v okolí Bodrockej. Tráva miestami dosahuje aj 30cm, je prekvitnutá… Aktuálny stav je naozaj extrémny.

Za promptné riešenie ďakujeme

S pozdravom

24. jún 2023

Its me

Podnet vyriešený
27. máj 2024

Its me

Bodrocká-trávnatá plocha-nepokosená

Dobrý deň,

ako každý rok je situácia NEÚNOSNÁ. Už pri poslednom hlásení bola tráva obrovská, teraz si dovolíme konšatovať, že je to zdraviu škodlivé. Zakvitnuté trávy nám ako alergikom naozaj ubližujú, o množiacom sa hmyze ani nehovorím. Prosím, pán starosta, kedy dospejeme k tomu, aby ste sa dokázali na sociálnych sieťach pochváliť pravidelnou starostlivosťou o trávnaté porasty (Namiesto spoločensky “významnejších” resp. viac “fancy” riešení, ktoré sú perfketné najmä na prezentovanie Vašej osoby?)?

Ďakujeme za Vašu pozrnosť a pomoc pri riešení nonstop problematickej a opakujúcej sa témy.

S pozdravom,

Obyvatelia Bodrockej 17, 19, 21


PS: Argumentácia dažďom nie ja namieste. Tento stav je tu už niekoľko mesiacov!
29. máj 2024

Its me

Dobrý deň, nozaj si veľmi vážime Vašu promptnú akciu, snahu a ochotu. Ak by sme ale mohli poprosiť do najbližších dní dažov - ul. Bodrocká pokračuje aj z druhej strany a tá zostala aj dnešný deň v prestoji. Ešte eaz ďakujeme veľmi pekne a želáme príjemný deň S pozdravom, Obyvatelia Bodrockej 17-21
11. jún 2024

Its me

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania