Hodžovo námestie-nevhodne zaparkovaný dopravný prostriedok

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Notimportant 25. júna 2023

Dva dni kolobežky na zastávke, nikto nič! Všetci si už zvykli,že kolobežky sú rozhádzané po celom meste

Fakt sme tak klesli?
Ako je možné, že traja prevádzkovatelia nám ukradli verejný priestor?

04. júl 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
06. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolobežky boli už pred časom odstránené. Ospravedlňujeme sa za neskorú reakciu, podnet sme dostali až včera.

S pozdraom,
Kto? Oddelenie cyklodopravy
Kedy? Jún 2023

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania