Sliezska-zvislá znacka overenie legalnosti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Dobry den, pri smetnych kosoch na sliezskej ulici bola osadena znacka zakaz vjazdu “sukromny pozemok”. Predpokladam, je ju tam osadil clovek, ktory par metrov za nou postavil garaze. Chcela by som vediet, ci je tam ta znacka legalne a skutocne sa na tom mieste nemoze parkovat, pretoze je sukromny. Vopred dakujem

28. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za Váš podnet. Podnet postupujem na riešenie referátu dopravy.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
11. október 2023

Peter Oravec

Prosím o preposlanie podnetu samospráve. Zabudli sa vyjadriť.
08. február 2024

Rudo

Značku demontovali ukrajinci z bielej dodávky, ktorá tam parkuje doteraz 3.5.2023 o 18.25
Je to mestský majetok.
Policajti prišli 50 min. po nahlásení.
Na príkaz človeka z tmavomodrého golfu EČV BL373CH

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania