Zastriekaná značka - smer na Kramáre

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 28. apríla 2015

Dobry den,

Bolo by mozne vycistit znacku na Prazskej ulice oznacujuci smer na Kramare? Urcite to ocenia vystresovani rodicia, ktori sa ponahlaju na detsku pohotovost so zranenym dietatom.
Vopred dakujem.

04. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom Oddelenie správy komunikácií. Po preverení situácie pristúpia k oprave.

Oddelenie komunikácie a marketingu
11. august 2019

Anonymný užívateľ

Znacka bola vycistena. Vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania