Neporiadok na chodníku a vedľa chodníka - Tomášikova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Od kuchajdy smerom ku križovatke je dlhý úsek, ktorý nie je pokosený v tráve su odpadky a na chodníku tiež. Tento chodník a vedľa tráva asi nemá vlastníka!

30. apríl 2015

Anonymný užívateľ

Veď sa zoberem, pozbieram odpadky a nebudem to fotiť ako pako. -_- Bóóže... tu už naozaj nikto neurobí pre svoje mesto len tak.
30. apríl 2015

Anton Niko

Nech sa páči, môžete začať a nereagovať ako pako ! Určite Vás zo omrzí, keď zbadáte že potom, čo ste dorobili niekto dopije, či doje a šup s odpadom na zem!
12. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing. Po preverení situácie urobia nápravu.

Oddelenie marketingu a komunikácie
15. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
po preverení situácie dispečing informoval, že to nespadá do našej správy. poprosíme obrátiť s ana miestnu časť.

Oddelenie marketingu a komunikácie
10. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Podľa opakovanej kontroly, ktorú vykonalo oddelenie Verejného poriadku je požadovaný úsek parcely pokosený a vyčistený.


Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania