Bratislavský hrad-fontánka-nefunkčná

Zodpovednosť za riešenie: Národná Rada SR

Vyriešený
meno
Peter Oravec 19. júla 2023

Nefunkčná pitná fontánka na Hrade pri detskom ihrisku. Prosím o opravu a údržbu.
Admina prosím o úpravu lokality podnetu, pretože automat OPS tradične hádže podnety na Hrade a v okolí Hradu na absurdnú Párnu ulicu.

19. júl 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Staré Mesto
24. júl 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Národná Rada SR
26. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za podnet. Fontánka pri detskom ihrisku je po poruche opäť funkčná a je k dispozícii návštevníkom areálu BH.

S pozdravom
Odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie Národnej rady SR

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania