Smetisko pri plote pristavu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Mariana Dachova 05. mája 2015

Dobry den, nedaleko od cyklotrasy na Pristavnej sa rozrasta smetisko pri plote pristavu

07. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Nakoľko z obrázkov je ťažko zistiť o aké pozemky ide, vykonáme ohliadku za účelom identifikácie ich majiteľa. Na základe identifikácie pozemku upozorníme vlastníka pozemku, aby zabezpečil odpratanie odpadu.


kancelária starostu
12. november 2017

Martin

Smetisko na Prístavnej ulici

Na Prístavnej ulici vzniká smetisko.
13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. V lokalite vykonáme obhliadku a zabezpečíme vyčistenie.

MU Bratislava - Ružinov
10. máj 2020

Michal

veru je to HAMBA!!! Magistrát dokáže te s tým niečo urobiť?
25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

upratanie smetí bolo zadané nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
03. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

skládka bola odstránená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania