Devínska cesta-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Iv 26. júla 2023

na parkovisku kúsok od predajného stánku zelovocu je nanosený odpad. Prosím o jeho odstránenie.

26. júl 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme, že ste nám tento podnet nahlásili. O postupe kolegýň a kolegov v jeho riešení Vás budeme informovať. Prosíme Vás o trpezlivosť.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie životného prostredia
Kedy? 2023

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
29. august 2023

Iv

Odpad bol odstránený. Dakujem.
29. august 2023

Admin KV

Dobrý deň,

Ďakujeme za aktualizáciu- status podnetu sme zmenili.

Lenka Makarová
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania