Ohnutá dopravná značka ohrozujúca chodcov a cyklistov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Prosím o urgentnú opravu dopravnej značky ktorá vysí nad chodníkom a ohrozuje chodcov a cyklistov. Od veternej smršte už prešlo 5 dní a nikto to nerieši. Cyklisti si môžu poraniť hlavu, lebo značka sa nachádza vo výške a zasahuje do priestoru chodníka. Ďakujem.

19. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný na príslušné oddelenie správy komunikácií Magistrátu hl. mesta, ktoré zabezpečí nápravu a objednaním u dodávateľa.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
09. február 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Daná značka je opätovne ohnutá aj ta ďalšia hned za ňou. Admin prosím o preposlanie aktuálneho stavu na magistrát. Ďakujem
22. február 2020

Ružinov - Prievoz

Po takmer 2 týždňoch bez zmeny...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania