Ružová dolina-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

01. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].

Ďakujeme
31. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pracovná požiadavka bola zadaná dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania