Poškodená el. rozvodná skrinka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Sisa 05. mája 2015

04.05.2015 poškodila vodička auta Hyundai i40 el. rozvodnú skrinku na ul. Štefana Králika v DNV.

09. máj 2015

klokocino

teba by som nechcel za susedu ;-)
18. máj 2018

Obyvatelka DNV

Bordel z opadavajucej omietky

Opadavajuca omietka z rozvodnej skrine (?) sa na mieste hromadi coraz viac.
Prosim preposlat zodpovednemu organu.
Dakujem.
29. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po prešetrení požiadavky si Vás dovoľujeme informovať, že predmetná nabúraná skriňa nie je naše zariadenie. Predpokladáme, že ide o plyn.

Západoslovenská distribučná, a.s.
14. jún 2018

Obyvatelka DNV

dnes opravene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania