Na hriadkach-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Iv 01. augusta 2023

Dobrý deň, poprosím o orez, úpravu zelene na križovatke konečná 21 Na hriadkach. Popis priložených foto
1. orez kríkov zasahujúcich do cestnej komunikácie
2. úprava zarasteného chodníka
3. orez kríku zasahujúceho na chodník, chodník sa v tomto úseku už nedá používať (na prechod pre chodcov sa cez krík nedá dostať)
ďakujem

03. august 2023

Iv

ďakujem, zeleň je ostrihaná.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania