Strom

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Dagmar Gelingerová 06. mája 2015

Bolo by fajn, keby niekto zodpovedny urobil poriadok s tymto stromom. Roky su na nom suche konare. Po utornajsom vetre sa polamali a velke kusy ostali uchytene na strome. Pod nim vedie chodnik na zastavku MHD. Je to dost nebezpecne. Zastavka Sklabinska.

20. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Stromy, ktoré sú predmetom podnetu nie sú vo vlastníctve mestskej časti Bratislava-Rača.
Na základe obhliadky sme zistili, že podnet je oprávnený.
Písomne sme vyzvali vlastníka pozemku, na ktorom dreviny rastú,
na vykonanie bezpečnostného orezu uvedených stromov.
Plnenie budeme sledovať.



Ing. Jana Pešková
prednostka miestneho úradu
Mestskej časti Bratislava - Rača
22. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prevísajúci zlomený konár nad chodníkom bol kvôli bezpečnosti odstránený. Samotný výrub celého stromu už rieši vlastník pozemku.

Ďakujeme za podnet

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ BA - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania