Šándorová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Štefan 09. augusta 2023

Vyše 2 rokov bez platnej EK a TK. Skoro pol roka bez pohnutia.

09. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].

Ďakujeme
31. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo bude riešené štandardným spôsobom v rámci zákonných lehôt.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
14. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vozidlo bolo odstránené.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
14. september 2023

Štefan

Ano bolo. Super diky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania