Život pod psa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 24. júna 2012

Desiatky nás , Rusovčanov sú denne konfrontovaný s aroganciou štátnej moci , ktorá si u nás urobila , po vzore afrických "demokracií", cvičisko , na výcvik polície spočívajúcej hlavne v denno -dennej streľbe . Dokedy sa bude samospráva správať ako zbitý pes ,a nerobí to ,za čo ju My obyvatelia kráľovsky platíme , nepostaví sa na obranu svojich obyvateľov? Kto bol dnes , t. j. v sobotu 23.6.2012, doobeda doma , iste vie o čom hovorím.Dokedy bude toto otravovania našich životov trvať, a čo chcete konečne po ŠESŤ a POL roku konečne urobiť???

23. júl 2012

türk ivan

„Hlučnosť je podľa nášho názoru stabilizovaná. Podľa meraní Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Bratislave, ktoré sa uskutočnilo vlani v decembri, nepresahuje hraničné hodnoty," uviedla prednostka miestneho úradu Oľga Gáfriková. „Merania sa síce uskutočnili, ale pracovníci boli spojení vysielačkou s útvarom, ktorý vystrelil vždy na povel, a nie niekoľko rán za sebou a pri rôznych smeroch vetra," uviedla Winter.

Martina Chudá


Napísali Bratislavské noviny.Prvé tri riadky napísal byrokratický parazit , ktorý nevedno prečo sedí na Miestnom úrade . Žeby pán "starosta"nezvládal nápor práce v dedine z necelými troma tisíckami obyvateľov?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania