Reklama už aj v lese

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Martin 11. mája 2015

Na konci Potočnej ulice v Rači niekto umiestnil na turistickú mapu reklamu, zrejme načierno. O chvíľu začnú pribíjať reklamy aj priamo v lese.

12. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Reklama bola odstránená, jedná sa o partizánske správanie firmy ponúkajúcej zájazdy.

Vladimír Kutka
12. máj 2015

Martin

Vďaka za vyriešenie
12. máj 2015

vladimir stankov

nechcem vám kazit radost ale tak o pol roka sa tam moze objavit zas reklama
12. máj 2015

Martin

V tom prípade je strhnem dole sám ;)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.