Bebravská 2-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Margita Fleischerová 21. augusta 2023

Pred bytovým domom na Bebravskej 2 vo Vrakuni by som poprosila o ostrihanie / úpravu živého plotu - vtáči zob a odtsránenie konárov z Borovice, ktoré zasahujú do chodníka vo výške človeka.
Ďakujem
Fleischerová

22. august 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
05. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za nahlásenie tohto podnetu. Informovali sme o ňom odborný útvar, ktorý je na jeho riešenie príslušný. O postupe Vás budeme informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania