Dlhodobo zaparkované vozidlá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 29. júna 2012

Na parkovisku ul. I. Bukovčana sú dlhodobo zaparkované dve vozidlá.
Vozidlo Škoda BA-195 GR viac ako tri mesiace (koleso podložené tehlou, pravdepodobne v zlom technickom stave) a vozidlo Honda Civic BA-549CK, ktoré na uvedenom mieste stojí bez pohnutia asi tri roky. Keďže v DNV je dlhodobý problém s parkovaním, tak by bolo vhodné tieto vozidlá čo najskôr odstrániť.

02. september 2012

1111111

...to je tá samospráva taká neschopná, že nedokážu ani za dva mesiace zjednať nápravu? Za čo platíme dane? Úrad sa nachádza asi 500 m odtiaľ, to si nevedia nájsť hodinku na "prechádzku"?
15. október 2012

1111111

musim este podotknut ze niekto rozbija okna na tych autach vyzera to tu ako vrakovisko
31. december 2013

SHADOW

...prešli už skoro dva roky a "škodovička" si tam hrdzavie. Hlavne, že sa neustále hľadajú financie na nové parkovacie miesta.
10. september 2014

SHADOW

...škodovka tam stále stojí. DOKEDY???!!!
18. november 2016

Anonymný užívateľ

bol podnet zaslany miestnemu zastupitelstvu admin?
12. marec 2017

Anonymný užívateľ

Uvedené vozidlo neustále stojí na rovnakom mieste. Je to už 5 rokov!!!
02. november 2018

Obyvatelka DNV

V roku 2018 tu uz tato embecka nie je.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania