Pri kríži-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Dobrý deň, poprosím jemne ostrihať konáre lipy ktoré zasahujú do chodníka na malom briežku pri rohu Domova dôchodcov Pri Krizi 28 a detským ihriskom Pri krizi 38 v Dúbravke. Ďakujem

01. september 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
01. september 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Dúbravka
07. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Podnet bol včera vyriešený a cesta priechodnená.

S pozdravom
Kto? mestská časť Bratislava-Dúbravka

Ing. Smiešková Mária

Diskusia

Diskusia k tomuto podnetu bola uzatvorená.