Výrezy asfaltov v chodníkoch Furdekova pri Dominante

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 14. mája 2015

Už asi 5 rokov chodíme na zastávku MHD "Starohájska" a zakopávame o tieto nerovnosti. Tak snáď sa už na obci niekto zobudí...

16. máj 2015

Jaroslav

A ty si sa sem odkial nastahoval? Ze sa ma NA OBCI.....
08. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás informoval cestný správny orgán k oprave by malo dôjsť v letných mesiacoch.

Oddelenie marketingu a komunikácie
24. október 2015

Jaroslav

Aleluja, je to vyasfaltované...foto nemám, ale od štvrtka je to hotové.
26. október 2015

Jaroslav

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.