M. Schneidera Trnavského-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Jozef Kováč 14. septembra 2023

Dobry den,
chcem nahlasit 3 krat nedokoncena vypln na vyrezanej casti chodnika pri krizovatke pri IMET Sqush Centrum

Presne poloha na mape
https://goo.gl/maps/nPiWwAN1Qjjm4Vuh6 (2x v blizkosti stlpu verejneho osvetlenia)
a
https://goo.gl/maps/v4pWjF8UDo9WYWh29

02. október 2023

Odpoveď samosprávy

Jedná sa o pozostatky po magistrátnej rekonštrukcii komunikácie. Podnet im preposielame.

Ing. Rastislav Bagar
prednosta MÚ mestskej časti Bratislava-Dúbravka
02. október 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
04. október 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet, za ktorého nahlásenie ďakujeme, sme v tejto chvíli pridelili kolegyniam a kolegom, ktorí majú oblasť, ktorej sa podnet týka, v kompetencii. Obdržané stanoviská ohľadom jeho riešenia Vám sprostredkujeme.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií + Oddelenie dopravných povolení
Kedy? 2023

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
16. október 2023

Jozef Kováč

Dve miesta sú už opravené. Zostávajú ešte ďalšie dve
05. december 2023

Jozef Kováč

Ďalšie miesto opravené. Zostáva už len posledné.
02. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zodpovedný subjekt predmetné nedostatky (jamy) zaasfaltoval.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie dopravných povolení
Kedy? Január 2024

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Diskusia k tomuto podnetu bola uzatvorená.