Parkovanie v tesnej blízkosti cykloprechodov na Trenčianskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jan Bakos 18. mája 2015

Na začiatku (smerom od Košickej) cyklochodníka na Trenčianskej ulici pravidelne parkujú autá v tesnej blízkosti cykloprechodov a bránia tak cyklistom a prichádzajucim autám vo výhľade.

18. máj 2015

Peter

Volat pokaždé 159....časom sa naučia tam neparkovat
18. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Pri podnetoch podobného charakteru treba volať vždy mestskú políciu, ktorá má zabezpečiť riešene problému pokutovaním alebo osadením " papuče", aby sa problém na mieste neopakoval.


kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania