Konáre na parkovisku - Vihorlatská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Kopa konárov po vetre

19. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Inšpektori z oddelenia Verejného poriadku skontrolujú situáciu na parkovisku a vyriešia odstránenie konárov z parkoviska.

Jana Plevová
20. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Konáre sú na pozemku Istrochem reality a.s.
Pracovník spoločnosti bol telefonicky oslovený. Potvrdil informáciu, že tento týždeň je v danej lokalite plánované kosenie a pri tomto budú konáre z miesta odstránené.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania