Komárnická-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

na pol vyschnuty strom

20. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
21. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

drevina bola zaradená do výrubového konania cez Určenie obce.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
08. marec 2024

Tomáš

vyrubane. môžte uzavrieť podnet

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania