Zabudnuté stĺporadie pri VW

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
JaSomTu 17. mája 2015

Snáď 20 nevyužívaných stĺpov elektrického vedenia "straší" pozdĺž fabriky Volkswagen. Stoja pritom na poliach. Čo ale najviac zaráža, že zrejme nikto nevykonáva dozor po zavedení elektrických rozvodov do zeme, či sú spätne elektrické stĺpy odstránené. A tak máme nevyužíté stĺpy v celom meste a nikoho to netrápi.

Nuž sa pýtam kompetentných: Akú máte evidenciu? Či len bordel?

18. máj 2015

jajboli

Odpoveď len bordel. Na každom druhom rohu zabudnutý nevyužívaný stĺp či už na osvetlenie, elektrinu alebo telefónu. Koho by to trápilo. Najnovšia móda, ťahať internety cez stĺpy, niekto zrejme dostal do kapsy, veď donedávna boli provideri povinní ťahať siete v zemi. Stačí sa pozrieť na Karloveskú pri Riviére alebo pri kostole Blumentál, pribudli tam káble na internet.
04. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné stožiare - pravdepodobne zbytok po vysokonapäťovej prípojke - nie je v evidencii ani správe majetku mesta, pretože nie sú súčasťou zariadenia verejného osvetlenia.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
21. november 2018

Obyvatelka DNV

Tento podnet je stale aktualny. Ak to nie je majetok mesta tak mozno elektrarne by sa mali vyjadrit?
26. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš e-mail.
Vašu požiadavku je potrebné smerovať priamo na distribučnú spoločnosť Západoslovenská distribučná, a.s.

Spoločnosť ZSE Energia, a.s
15. február 2019

Obyvatelka DNV

prosim administratorov o preposlanie podnetu na ZSE
17. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol opätovne odoslaný na riešenie zodpovednej inštitúcii.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania