Parkovanie na autobusovej stanici

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

nelegalne parkovanie na autobusovej stanici

19. máj 2015

Peter

Ludia, kedy sa naucite volat na tieto priestupky 159?? To tu nema absolutny zmysel pridavat!!
19. máj 2015

atómové digitálky

Keď sa mestapo naučí na telefonáty prichádzať! Inak to nemá absolútny zmysel volať im.
19. máj 2015

atómové digitálky

No ani nebolo treba chodiť ďaleko , aby bolo vidieť ako akčne reaguje mestapo
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/17348/nahlasene-vozidlo
19. máj 2015

Jozo

predtym pridanim podnetu som volal statnu a mestsku policu a obidve mi potvrdili ze to ma riesit autobusova stanica je to na ich pozemku.
27. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

reagujeme na podnet, uverejnený na stránke. Auto parkovalo na uvedenom mieste s povolením našej spoločnosti, išlo len o hodinové státie z dôvodu dovozu spotrebného materiálu.

S pozdravom,

Jana Ďurčová
vedúca internej kontroly a pokladní
Slovak Lines, a.s.
11. jún 2015

Karol Bujaček

Peter, má to význam: je verejne vidieť, ako mestská polícia nedokáže riešiť zastavenie a státie áut tam, kde by zastavovať a stáť nemali.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania