Zacinajuca cierna skladka v obytnej zone

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Za Billou na Muchovom namesti (pri stromoch od Jantarovej cesty) su vyhodene stare televizory a monitory. Jeto takto uz asi 2 mesiace a zacina to pritahovat dalsi odpad. Prosim o vycistenie priestranstva. Idealne jeho skultivovanie - ofvezenie starych kusov betonu, prerezanie spodnych casti stromov a krikov, takze tam nebude skarede neprehladne zakutie, ktore taketo veci pritahuje. Dakujem

18. august 2015

Lubos Smidak

3 mesiace sa MČ Petrzalka neunuvala sa ani vyjadrit? Kde to zijeme, uz davno tu mala byt teta uradnicka s ospravedlnenim, podakovanim za podnet a oznamom, ze uz to je hotove, alebo dokedy to hotove bude. WAKE UP!
12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť Bratislava-Petržalka v zmysle platnej legislatívy odstraňuje nezákonne uložený odpad iba
v prípade, že ide o odpad komunálny alebo drobný stavebný. Takýto odpad je možné odstrániť výhradne z pozemkov, ktoré boli mestskej časti zverené do správy.
Kto? Okresný úrad Bratislava

MÚ BA - Petržalka
12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad Bratislava
12. jún 2019

Luboš Šmidák

Podnet podany: 21.5.2015
Odpoved samospravy: 12.6.2019 (viac ako 4 roky!)
Konstruktivita: NULOVA, len proforma odpovedat, aby bolo, prec zo stola. Z mojho pohladu je to na vyhadzov.

Nemozete aspon napisat zodpovednemu subjektu a vyzvat ho pod hrozbou pokuty? Ci radsej kavicka?
13. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
v rámci emailovej komunikácie s MČ Petržalka sme sa dozvedeli, že podnet bol zároveň preposlaný OÚ.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania