Pri kríži-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

Poprosím ešte posledny krát pokosiť ihrisko a priľahlé okolie pred zimou. Ďakujem

01. november 2023

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Anna Uhrová
[email protected]
17. november 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Dúbravka
20. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Kosba ako aj zber lístia aktuálne stále prebieha. Ovplyvňujú a obmedzuje ju počasie a poveternostné podmienky. Kosbou, ak to počasie dovolí, prejde aj lokalita Vášho podnetu.

S pozdravom
Kto? odd.životného prostredia
Kedy? november - december 2023

Ing. Smiešková Mária

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania